• +905052187700
  • USD / EURO SATIŞ: 33.1472 / 36.2177 RussianArabicEnglishGermanTurkish
Kurumsal / TUR HİZMETLERİ
ASVip ANTALYA TUR HİZMETLERİ

TUR HİZMETLERİ

        Turizm faaliyetlerinin hız kazandığı, ülkemizde hem kış turizmi hem de yaz turizmi denince akla gelen ve Türk Rivierası denilen Antalya’da sizleri ağırlamanın gururunu yaşıyoruz.

        Keşfedilecek ve gezilecek birçok güzel beldesi, kent merkezi ve ilçeleri ile yılın her mevsimine yayılan çeşitli kültür-sanat etkinlikleriyle turizmin başkenti olmayı sürdürüyor.

       Nereleri gezebilirim, nereleri görmeliyim, rotamı nasıl belirlemeliyim, zamanı verimli nasıl kullanabilirim, nerede eğlenebilirim, nerede alış veriş yapabilirim, nerelerde yöresel lezzetler tadabilirim hatta sağlık turizmi ile popüler olan Antalya’da nerede güzelleşebilirim… gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa doğru adrestesiniz.

         Sizler için hazırladığımız paket turlarımıza bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bizim hazırlamış olduğuz turlar size uygun değilse kendi belirlemiş olduğunuz programlar için lütfen bizimle irtibata geçin.

SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ TUR PAKETLERİ:

PAKET : 1  (VİP Araçlarımız ile Maximum 5-6 Kişi)

Tarih                          :

Tur başlama saati     : 10.00 (bulunduğunuz noktadan Hareket)

Tur Süresi                  : 6 Saat

Tur Bitiş saati            : 16.00 (İlk Hareket noktasına Varış)

Ücret                          : 120  (Aquarium ve Düden şelale giriş biletleri Hariç)

DÜDEN ŞELALESİ : ilk hareket noktasından alınan misafirlerimizi dün yaca ünlü Düden şelalesinin denize döküldüğü parka götürüyoruz. 40 metre yÜkseklikteki falezlerden Akdenize dökülen şelale Muhteşem kartpostallık manzaraya sahiptir.Düden şelalesi Antalya'nın eşsiz doğal harikası ve sembollerindendir.

AKVARYUM GEZİSİ : Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor! (Akvaryum girişleri Extra ücrete tabidir ve kişi başı 38 $ dan başlayan Paketler halindedir.) www.antalyaaquarium.com/Tr/Anasayfa

KALEİÇİ-ŞEHİR TURU : Hadrianus Kapısı, Saat Kulesi, Yivli Minare ve eski limanın eski şehrin dar sokağıda gezmenin keyfini çıkarcaksınız,Alışveriş yapabilmek için yaklaşık bir buçuk saatlik serbest zamana sahip olcaksınız.

PAKET : 2  (VİP Araçlarımız ile Maximum 5-6Kişi)

Tarih                       :

Tur başlama saat   : 14.00 (bulunduğunuz noktadan Hareket)

Tur Süresi              : 6 Saat

Tur Bitiş saati        : 20.00 (İlk Hareket noktasına Varış)

Ücret                      : 125 € (Düden şelale giriş biletleri Hariç)

KALEİÇİ-ŞEHİR TURU : Hadrianus Kapısı, Saat Kulesi, Yivli Minare ve eski limanın eski şehrin dar sokağıda gezmenin keyfini çıkarcaksınız,Alışveriş yapabilmek için yaklaşık bir buçuk saatlik serbest zamana sahip olcaksınız.

AVM-MarkAntalya Gezisi : MarkAntalya Alışveriş Merkezi, şehrin tam kalbinde bulunuyor. Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji markalarını içinde barındıran MarkAntalya Alışveriş Merkezi’nde 155 mağaza bulunuyor. Lezzet dolu fast food ve restoranlarıyla ziyaretçilerine seçkin alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor.

Düden Şelalesi : ilk hareket noktasından alınan misafirlerimizi dünyaca ünlü Düden şelalesinin denize döküldüğü parka götürüyoruz. 40 metre yükseklikteki falezlerden Akdenize dökülen şelale Muhteşem kartpostallık manzaraya sahiptir.Düden şelalesi Antalya'nın eşsiz doğal harikası ve sembollerindendir.

PAKET : 3  (VİP Araçlarımız ile Maximum 5 Kişi)

Tarih                       :

Tur başlama saat  : 11.00 (bulunduğunuz noktadan Hareket)

Tur Süresi              : 8 Saat

Tur Bitiş saati        : 19.00 (İlk Hareket noktasına Varış)

Ücret                       : 150 € (Giriş Biletleri Extra ücrete tabidir)

AKVARYUM GEZİSİ : (Akvaryum girişleri Extra ücrete tabidir ve kişi başı 38 $ dan başlayan Paketler halindedir.)

Dünyanın en büyük akvaryum kom€plekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor! Akvaryum giriş ücreti kişi başı 38 $ Dolar https://www.antalyaaquarium.com/Tr/Anasayfa

TÜNEKTEPE TELEFİRİK: (Teleferik Biletleri Extra ücrete tabidir)

Tünektepe Teleferik, şehrin içerisinde 605 rakımlı Tünektepeʼnin zirvesindeolan ve muhteşem manzara eşliğinde şehrin dört bir yanındaki güzellikleri; liman, Sıçan Adası ve daha birçok koyu da izleyebilirsiniz.Teleferik yaklaşık 1706 metre olup, 6 kişi kapasitel kabinlerden oluşmakta ve ortalama 9 dakika süren yolculuk sonrasında Tünektepe zirvesine ulaşabilirsiniz.

ANTALYA MİGROS AVM : Antalya Migros Alışveriş Merkezi, giyim, teknoloji, dayanıklı tüketim, kuyum sektöründeki güçlü markaların buluştuğu, içerisinde  130 ihtisas mağazasıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla,  5M Migros Hipermarketiyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle ziyaretçilerine sunmaktadır

PAKET : 4  (VİP Araçlarımız ile Maximum 5-6 Kişi)

Tarih                      :

Tur başlama saat  : 10.00

Tur Süresi              : 8 saat

Tur Bitiş saati        : 18.00

Ücret                     : 175  (Giriş Biletleri Extra ücrete tabidir)

Side-Apollon Tapınağı-Side Antik Kent: (Ören yerleri-müze girişleri extra ücrete tabidir)

Side, Antalya’nın 90 km doğusunda bir yarımada üzerinde kurulmuştur. Eski zamanlarda Ticaret ve liman kenti olarak tanınır. Günümüzde de Side başlı başına popüler bir tatil mekanı olmuştur. Tablo gibi bir manzara, dar sokaklar, muhteşem bahçeler ve insanı yüzmeye davet eden upuzun, beyaz plajlar vardır. Roma hamamı ve deniz kenarındaki Apollo tapınağı sütunları gibi görkemli antik anıtlar, modern zamanlarda tatil zevkini tarihin hazineleriyle mükemmel şekilde birleştirmektedir.

Manavgat Şelalesi: (Şelaleye giriş Biletleri Extra ücrete tabidir)

 Manavgat Nehri, yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki falezlerden dökülerek Manavgat Şelalesini oluşturur. Birçok balık ve kuş türüne ev sahipliği yapan Manavgat nehri, doğal güzelliklerin içinde macera yaşamaya imkan verirken, belirli etaplarında rafting ve kano gibi çeşitli doğa sporları yapılabilmektedir.  

Aspendos Antik Tiyatrosu: (Tiyatroya giriş Biletleri Extra ücrete tabidir)

Antalya:dan 44 km uzaklıkta olan Aspendos, sadece Anadolu’nun değil tüm Akdeniz dünyasının en iyi korunagelmiş Roma Dönemi tiyatrosuna sahip olmasıyla ünlüdür. Aspendos Tiyatrosu, gerek mimari özellikleri gerekse iyi koruna gelmişliği ile Roma Devri tiyatrolarının günümüzdeki en seçkin temsilcilerinden biridir. Tanrılara ve devrin imparatorlarına adanan yapı, Roma tiyatro mimarisinin ve yapım tekniğinin son çizgilerini sergiler. Devrinin görkemli yapılarından biri olan Aspendos tiyatrosu 15 bin kişi alabilmekte ve mutlaka görülmesi gereken bir şaheserdir.

PAKET : 5  (VİP Araçlarımız ile Maximum 5-6 Kişi)

Tarih                       :

Tur başlama saat   : Siz Belirleyin

Tur Süresi              : Tam Gün veya Siz Belirleyin

Tur Bitiş saati         : Siz Belirleyin

Ücret                       : Fiyat Alın.

        Gidilecek ve gezilecek yerleri siz belirleyin, biz sizi ulaştıralım.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.