• +905052187700
  • USD / EURO SATIŞ: 33.1472 / 36.2177 RussianArabicEnglishGermanTurkish
Kurumsal / KORUMA HİZMETLERİ
ASVip ANTALYA KORUMA HİZMETLERİ

KORUMA HİZMETLERİ

        As VİP Antalya Ailesi olarak;

          Koruma hizmeti veren bütün personelimiz en az 15-20 yıl iş deneyimi olan genç ve dinamik E. Polislerden oluşmaktadır. Her bir personelimizin Silah Taşıma ruhsatı bulunmakta ve bu alanda özel olarak eğitilmiş, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğünce verilen, VİP KORUMA KURSU eğitimini başarı ile bitirmişlerdir. Personelimiz uzun yıllar Devletinin en alt kademesinden en üst kademesine kadar her makamında yakın koruma, araçlı-araçsız-artçı koruma, öncü koruma hizmetlerinde bulunmuş, son derece seçkin, tecrübeli, deneyimli ve VİP KORUMA sertifikası olan, profesyonel kişilerdir.

          Ayrıca VİP Koruma görevini yapan bütün personelimiz ilk Yardım Eğitimi almış ve sertifikası bulunan kişilerden oluşmakta, olabilecek herhangi bir olumsuz durumda direk müdahale edebilecek kapasitedir.

          Koruma hizmetlerinin yanı sıra, makam şoförü hizmetlerimiz de yine her bir sürücümüz, son derece deneyimli, profesyonel ve uzun yıllar makam şoförlüğü yapmış, en önemlisi de ileri sürüş teknikleri kursunu almış, yakın koruma kurslarına katılarak tehlike anında nasıl hareket edileceğini bilen kişilerden oluşmaktadır.

          Koruma, güvenlik ve transfer hizmetlerimizin yanı sıra, siz değerli misafirlerimizin talepleri durumunda Özel korunacak misafirimiz ve yakınları için Makam aracı ve Zırhlı Makam Aracı da temin edilmektedir.

         VİP Koruma hizmetlerimiz, silahlı-silahsız, günlük-haftalık-aylık olmak üzere;

-Koruma sağlanan kişinin günlük hayat akışına minimum etki,

-Araçla yakın koruma,

-Araçla artçı koruma,

-Öncü-keşif  koruma,

-Uzaktan Haberli-Habersiz koruma,

- Konut-ikamet koruma,

-7/24 koruma ve gözetim,

-Yerel kolluk kuvvetleriyle işbirliği ve koordinasyon,

-Önleyici tedbirler 

şeklinde siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda, ister sizlerin araçlarında isterseniz kendi araçlarımız ile bu hizmetler verilmektedir.

Ne tür biz hizmet almak istediğnizi bizimle paylaşmanız yeterli olaraktır.

Canınız ve Malınız bize emanet…

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.