• +905052187700
  • USD / EURO SATIŞ: 33.1472 / 36.2177 RussianArabicEnglishGermanTurkish
Kurumsal / TRANSFER HİZMETLERİ
ASVip ANTALYA TRANSFER HİZMETLERİ

TRANSFER HİZMETLERİ

          As VIP Antalya ailesi olarak, Misyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bizimle seyahat etmenin ayrıcalığını Havalimanından itibaren fark edeceksiniz. Güleryüzlü, işinde uzman arkadaşlarımız sizleri havalimanı çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu tabelalarla karşılayacak, valizlerinizi araca aldığınız andan itibaren tatiliniz başlayacaktır.

          Konforlu ve VIP araçlarımızdaki ikramlarımız ve Wi-Fi hizmetlerimiz siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Araçlarımızda bulunan internet, Televizyon ve Dizi- Filimler sayesinde yolculuğunuz son derece Konforlu ve eğlenceli geçecektir. Çocuklarınızın araçta sıkılmaması için çizgi filimler, oyun kosolları ve çocuk güvenlik koltukları araçlarımızda mevcuttur.

          Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda kendi özel istekleri için ekstra hizmetler de sunulmaktadır. Bunlar için daha önceden bizimle irtibata geçerek isteklerinizi bildirmeniz yeterlidir. SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM.

          Transferleriniz  Mercedes MAYBACH, Mercedes Vito, Volkswager Transporter-Caravella marka araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın tamamının içleri resimlerde görüldüğü gibi Lüx, ULTRA Lüx VIP olarak dizayn edilmiştir.  Bütün araçlarımız ulaştırma bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri birliği şartlarına uygun olup, araçlarımız D2 yetki belgesi ile TURSAB belgelerine sahiptir. Araçlarımızın hepsi Kaskolu ve sigortalıdır. Ayrıca bizimle yolculuk yapan bütün misafirlerimize seyahat sigortası kapsamındadır. KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

          Transferlerimiz, Havalimanı-otel, Otel Havalimanı, herhangi bir noktadan başka bir noktaya, il-ilçeler arası transfer, müze, ören yeri, alışveriş merkezlerine, sağlık amaçlı transferler olmak üzere her türlü Vip Transfer hizmeti sunmaktayız.

Fiyatlarımız kişi başı değil, araç ücretidir.

Transfer Ücretlerini araçlarımızda TL,  ABD Doları, Euro olarak ödeyebilirsiniz.

Bizlere, web sitemizdeki rezervasyon kısmından, whatsapp, telegram veya e-mail ile ulaşmanız teterli olacaktır.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Rezervasyon esnasında ;

-Karşılanacak kişinin ismini, (Havalimanında karşılama tabelasına ismi yazılacak)

-Kişi sayısını (Çocuk – Bebek dahil),

-Uçuş bilgilerini ( Uçuş tarihi, uçak iniş saati, Uçak ismi,  uçak sefer sayısı-no su, ineceği terminal ve Pasaport no)

- İndikten sonra Gidecekleri yer - Otel mutlaka önceden bildirmelidir.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.